O nas. FiveFingers we Wrocławiu.

Witryna www.butystopy.pl powstała w celu przekazywania informacji z zakresu zastosowania oryginalnych produktów obuwniczych typu FiveFingers marki Vibram oraz podobnych rozwiązań. Skupiamy się na praktycznej stronie branży. Przekaz bieżący, oraz informacje tutaj prezentowane oscylują wokół tematyki sportowej, turystycznej, zdrowotnej, hobbystycznej. Ponad to zajmujemy się oficjalną dystrybucją obuwia marki Vibram FiveFingers (w skrócie VFFS).
Układ stopy w podeszwie Vibram FiveFingers
Prowadzimy także: konsultacje, pomagamy w wyborze odpowiedniego rozwiązania, dzielimy się wiedzą.
Równolegle prowadzimy działalność techniczną, związaną z branżą HVAC.
Stacjonarnie działamy we Wrocławiu, mobilnie głównie na imprezach sportowych, targach turystycznych, medycznych na dolnym śląsku.
Zajmujemy się także powyżej opisanymi aspektami za pośrednictwem sieci Internet i swobodnie komunikujemy się w sferze on-line.`

Vibram FiveFingers, Wrocław


Pomysłodawcą i koordynatorem salonu sprzedaży i konsultacji Vibram FiveFingers we Wrocławiu jestem ja, Tomek Sadza – zapraszam wszystkich do współpracy.


Właścicielem marki www.butystopy.pl, która jest nazwą autoryzowanego punktu sprzedaży produktów Vibram FiveFingers oraz skarpet InJinJi jest aktywny podmiot gospodarczy o poniższych danych urzędowych. Podmiot aktywny odpowiedzialny jest także, za płatności, realizację zamówień, oraz zarządzanie witryną i systemem sprzedaży.

Zasilanie FPS ul. Brzeska 31 50-512 Wrocław
NIP: PL7712543462 REGON: 021349404
Konto bankowe: Alior Bank 27 2490 0005 0000 4500 1215 1955